Behendigheidswedstrijd 2010

TOTAAL UITSLAG

Datum: 10 OKTOBER 2010
Locatie: Kringgroep UDHV
Organisatie: Kringgroep UDHV

Keurmeester -

STARTERS KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast P Jump T Race Start
-
Holten G. van
Geluna
381847 Gouda 8 D 8 7 01
02
Oldenbeuving T.B.
Arak
385863 Kennemerland D 3 2 4 02
-
Schuurmans B.
Esry
394575 Sirius afgemeld
-
Nooteboom B.
Blitz
402404 Rijnmond 6 2 D x 04
-
Jupijn G.W.
Duke
370722 UDHV 4 D 4 6 05
06
Delfgou Th.
Esli
391195 UDHV D 7 7 10 06
-
Blenkers D.
Bonita
999999 Duitsland 3 D D 11 07
04
Davindsz K.
Orca
385244 UDHV 5 4 5 10 08
-
Donker C.J.
Jen
401164 UDHV afgemeld
-
Smit A.
Tom
402825 Gouda 1 D D 7 10
03
Veldhuizen A.J.
Vito
404057 UDHV 2 5 3 8 11
-
Hoppe M.
Mona
999999 Duitsland afgemeld
05
Koert S. van
Amiga
391138 Gouda 7 6 6 9 13
-
Vermeerbergen G.
Igor
999999 Belgie afgemeld
-
Molenaar A.H.
Romy
404437 Sirius afgemeld
01
Opstal, W. van
Bodja
402429 De Ypelaar D 1 1 3 16
OPEN KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast P Jump T Race Start
03
Dobler G.
Gipsy
999999 Duitsland 6 6 1 5 20
06
Oldenbeuving M.P.
Kaylee
361267 Kennemerland 8 10 4 1 21
04
Kaspers L.
Denza
370739 Beuningen 11 5 6 - 22
05
Steenis J. van
Amiga
374103 De Ypelaar 4 2 10 3 23
-
Hoenkamp N.C.
Jenna
381822 UDHV 7 4 D 6 24
-
Wets E.M.M.
Omen
385236 UDHV 9 D 7 8 25
-
Kenens S.
Basco
401131 Westland 5 7 D 2 26
07
Blenkers D.
Franka
999999 Duitsland 3 8 9 - 27
-
Karlach M.
Mischka
999999 Duitsland D D 8 5 28
08
Brusse S.
Doran
381863 Westland 10 9 11 2 29
01
Boer P.R. de
Heidi
393022 Kennemerland 2 1 3 1 30
02
Leferink K.
Zoscha
394897 Sirius 1 3 2 - 31
-
Slooten N.
Ykkie
361275 Kennemerland D D 5 4 32
VETERANEN KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast P Jump T Race Start
-
Dobler G.
Aaron
999999 Duitsland 3 3 D 11 35
01
Rooijackers P.
Ghina
350035 Gouda 1 1 1 - 36
-
Vermeerbergen G.
Borax
0 Belgie afgemeld
02
Bonemeijer A.
Castor
343876 Gouda 2 2 2 9 38
                   
                   
01
Boer P.R. de
Heidi
VDH Nederlands Kampioen 2010
-
Leferink K.
Zoscha
Beste hond van het jaar 2010
-
Rooijackers P.
Ghina
Beste veteraan van het jaar 2010 36
                   
                   
  Kringgroep Kampioenschap De Ypelaar 1        
        Kennemerland 2        
        Gouda 3        

 

 

-----------------------------

VDH Kringgroep Westland

TOTAAL UITSLAG

Datum: 19 SEPTEMBER 2010
Locatie: Kringgroep Westland
Organisatie: Kringgroep Westland

Keurmeester: W.A. Kelders

STARTERS KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Gel. Tijd Tijd Ft W A F Tot Ft Eind Tot Start
01
Hoencamp N.C.
Jenna
381822 45.22 00.00 0 0 0 00.00 00.00 11
02
Davindsz K.
Orca
385244 45.62 00.00 0 0 0 00.00 00.00 03
03
Opstal C.J.H.
Bodja
402429 48.26 00.00 1 0 0 05.00 05.00 10
04
Vermeerbergen G.
Igor
999999 51.08 00.08 0 0 1 05.00 05.08 04
05
Jupijn G.
Duke
370722 54.50 03.50 0 0 3 15.00 18.50 13
06
Nooteboom B.
Blitz
402404 68.08 02.00 2 0 2 20.00 22.00 09
07
Schuurmans B.
Esry
394575 46.06 00.00 1 0 4 25.00 25.00 01
08
Oldenbeuving T.B.
Arak
385863 56.64 05.64 0 0 4 20.00 25.64 08
09
Smit A.
Tom
402825 65.30 14.30 2 0 2 20.00 34.30 06
10
Veldhuizen A.J.
Vito
404057 69.78 18.78 2 0 2 20.00 38.78 05
-
Holten G. van
Luna
381847 D - - - - D - 02
-
Rooijackers R.
Indy
370813 D - - - - D - 07
-
Molenaar A.H.
Romy
404437 D - - - - D - 12
OPEN KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Gel. Tijd Tijd Ft W A F Tot Ft Eind Tot Start
01
Steenis J. van
Amiga
374103 45.02 00.00 0 0 0 00.00 00.00 27
02
Leferink K.
Zoscha
394897 44.42 00.00 0 0 1 05.00 05.00 25
03
Brusse S.
Doran
381863 51.38 03.38 1 0 0 05.00 08.38 26
04
Oldenbeuving M.P.
Kaylee
361267 50.28 02.28 1 0 1 10.00 12.28 21
05
Boer P.R. de
Heidi
393022 44.04 00.00 0 0 3 15.00 15.00 20
-
Wets L.
Omen
385236 D - - - - D - 22
-
Kenens S.
Basco
401131 D - - - - D - 23
-
Kaspers L.
Denza
370739 D - - - - D - 24
VETERANEN KLASSE
Plz
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Gel. Tijd Tijd Ft W A F Tot Ft Eind Tot Start
01
Rooijackers P.
Ghina
350035 39.90 00.00 0 0 0 00.00 00.00 30
02
Vermeerbergen G.
Borax
999999 41.34 00.00 0 0 0 00.00 00.00 31
03
Bosch M. van de
Trix
354381 43.58 00.00 0 0 0 00.00 00.00 32
-
Bonemeijer A.
Castor
343876 D - - - - D - 33

 

 

---------------------------

VDH Kringgroep Gouda e.o. .

TOTAAL UITSLAG

Datum: 02 MEI 2010
Locatie: Kringgroep Gouda
Organisatie: Kringgroep Gouda

Keurmeester Jozef van Eester

STARTERS KLASSE
Catnr
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast Parcour Jumping TFU
01
Huisman F.
Zarco
360597 Gld 25 1 3 11
02
Zwart M.
Boika
361291 NH 27 d 2 12
03
Nooteboom B.
Blitz
402404 ZH 17 2 7 14
04
Davindsz K.
Orca
385244 ZH 23 d d x
05
Holten G. van
Geluna
381847 ZH 21 6 d 9
06
Hannewijk A.
Quint
afgem Zld x x x x
07
Blenkers D.
Bonita
0 Duitsland 6 d d x
08
Oldenbeuving T.B.
Quint
385863 NH 28 3 5 16
09
Koert S. van
Amiga
391138 ZH 19 8 9 17
10
Schuurmans B.
Esry
394575 OV 30 9 x x
11
Wets E.M.M.
Omen
385236 NH 29 7 8 10
12
Rooijackers R.
Luna Indy
370813 ZH d d 4 1
13
Delfgou Th.
Esli
afgem ZH x x x x
14
Leferink B.
Pepper
394889 OV 22 d 6 15
15
Smit A.
Lobo
402825 ZH d d 1 4
16
Hoencamp N.C.
Jenna
381822 ZH 15 5 d 19
17
Peters M.
Baila
391204 NBr 4 4 d 22
OPEN KLASSE
Catnr
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast Parcour Jumping TFU
21
Boer P.R. de
Heidi
393022 NH 10 6 6 13
22
Leferink K.
Zoscha
394897 OV 18 2 4 6
23
Kaspers L.
Denza
370739 Gld 8 12 10 x
24
Loef K.
Aisis
360556 ZH 13 8 3 21
25
Karlach M.
Mischka
0 Duitsland 12 9 5 x
26
Steenis J. van
Amiga
374103 NBr d 3 1 24
27
Pronk E.M.C.
Robbie
344926 ZH 26 10 8 x
28
Kenens S.
Basco
384517 ZH 1 5 d 2
29
Nijland W.
Roah
350043 Gld 20 1 7 23
30
Oldenbeuving M.P.
Ouka
361267 NH 16 4 9 d
31
Brusse S.
Doran
381863 ZH 24 11 11 25
32
Bienkers D.
Franka
0 Duitsland 14 7 2 x
VETERANEN KLASSE
Catnr
Naam geleider
Naam Hond
Licentie Land/Provincie Gambling Vast Parcour Jumping TFU
35
Koenders J.A.
Meg
355447 NBr 3 5 6 8
36
Vermeerbergen G.
Borax
0 Belgie x 2 4 x
37
Rooijackers P.
Ghina
350035 ZH 2 4 1 3
38
Bloemers M.
Harald
332504 Gld 7 3 5 x
39
Moons N.
Bix
0 Belgie d 7 d x
40
Bonemeijer A.
Castor
343876 ZH 5 1 2 5
41
Nooteboom B.
Grimme
340587 ZH 11 d 3 7
42
Huisman F.
Qaucho
340661 Gld 9 6 7 20

 

 

VOORWAARDEN:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





 

 

Copyright © 2010. Yvon Schultz
Zuid-Holland